Red Bull розпочав пошук ідей та проектів, що змінюють студентське життя та світ навколо!

Poster_Red Bull Basement University

В Україні розпочато прийом заявок на участь у міжнародному студентському проекті Red Bull Basement University. Проект, в якому студентам у 16 країнах та 300 університетах пропонують впровадити позитивні зміни у своїх навчальних закладах шляхом використання нових технологій. Кожен студент, який має ідею як змінити простір свого університету чи кампусу, може зареєструватися на сайті проекту, та до 20 жовтня подати відео-заявку, а Red Bull допоможе проекту стати реальним!

Red Bull Basement University – це багатофункціональна платформа, за допомогою якої студенти-новатори можуть втілити в життя свої найсміливіші ідеї. Це відмінний шанс для молодих стартаперів, розробників, архітекторів, кодерів, дизайнерів і просто креативних студентів проявити себе і реалізувати серйозний працюючий проект.

Проект шукає ідеї, які змінюють і покращують студентське життя. А також об’єднує нове покоління інноваторів, щоб перетворити перспективні рішення на реальність.

До 20 жовтня студенти можуть подати коротку відео-заявку, в якій потрібно показати пропозицію чи метод вирішення актуальної соціальної, інфраструктурної чи екологічної проблеми свого університету чи взагалі студентського життя. Потенційні сфери:

 • Стале споживання
 • Інклюзивна освіта
 • Оздоровлення
 • Безпека
 • Доступність
 • Розширення можливостей студентів
 • Житло

Заявки можуть подаватися індивідуально або у групах до 2 студентів. Над проектом може працювати і більше людей, проте лише два представники команди-переможця презентуватимуть свій проект під час глобальної зустрічі Red Bull Basement University у Берліні.

Заповнити аплікаційну форму та подати 60-секундне відео про свою ідею можна за посиланням: https://www.redbull.com/ua-uk/projects/red-bull-basement-university

22 жовтня розпочнеться відкрите голосування, яке триватиме 4 дні. Команди, які наберуть найбільшу кількість голосів, пройдуть до наступного етапу — суддівства.

З 26 по 28 жовтня національні судді обиратимуть національного переможця, керуючись такими критеріями як доцільність, вплив та креативність ідеї.

Команда-переможець отримає можливість втілити свою ідею в життя та все необхідне для її реалізації: кошти, робоче приміщення, допомогу наставників і, звісно ж, Red Bull. А також вирушить до Берліна на Міжнародну зустріч переможців усіх країн. У студентів буде час з 29 жовтня по 23 листопада, щоб втілити проект в реальність і оцінити перші результати.

А вже 29 листопада розпочнеться чотириденна Міжнародна зустріч Red Bull Basement University у Берліні, де кращі команди з усього світу зможуть розповісти один одному про свої проекти, поділитися досвідом та дізнатись багато нового підчас воркшопів та лекцій від відомих менторів.

Щоб “надати крила” своїм ідеям команди-переможці співпрацюватимуть з експертами з різних областей:

Томас Діез — венесуельський урбаніст, який спеціалізується на впливі цифрових технологій на майбутні міста.
Уеслі Лі — дизайнер, який використовує електронні та цифрові технології для створення програм.
Педро Годой — інженер-будівельник, який працює зі 120 метеостанціями, розташованими по всій Бразилії.
Елена Рівас — учена-дослідниця даних, яка використовує параметричний дизайн, візуалізацію даних, цифрові технології та інтерактивне програмування для вирішення нових викликів у дизайні та архітектурі.
Стів Грей — виробник, інженер, учитель, художник і підприємець. Як засновник MakerSpace Foundation він є експертом із розвитку технологій для усунення наслідків дії людини в нашому швидкозмінному світі.

Мета Міжнародної зустрічі — надихнути студентів працювати над актуальними глобальними проблемами і допомогти їм підготуватися до наступних великих звершень, які здатні змінити світ навколо нас.

Статті для натхнення:

Молоді й сміливі: три інноваційні проекти від українських студентів: https://www.redbull.com/ua-uk/basement-special
10 уроків від успішних підприємців з різних країн: https://www.redbull.com/ua-uk/10-urokiv-vid-pidpryiemtsiv
Do It Yourself: як мейкерство стає трендом в Україні: https://www.redbull.com/ua-uk/maker-faire-bovkun

 

Поділися!
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •