Під хвилею впливу сучасних вимог ледь не щодня з’являються професії, які звільняють від 8-годинного сидіння в офісі. Тепер лежати вдома й працювати на заокеанський ринок легко, як ніколи. Перед Тобою постає широкий спектр посад. Обирай, що більше до смаку. В цьому переліку бізнес-аналітик, data analisyst, контент-, акаунт-менеджер та величезна пропозиція для маркетологів.
Сучасні компанії мають дещо видозмінений підхід до бізнесу. Перш за все,вони шукають людей, які б дослідили ринок й змогли виділити їх з-поміж інших. Звісно, на допомогу приходять маркетологи, які готові до аналізу, створення стратегії та просування продукту. Вони звертають левову частку на впізнаваність бренду. З цієї причини сьогоднішня стаття присвячена інтернет-меркетингу. Твоя мама чи бабуся більше не питатиме чим Ти займаєшся, адже ми розберемо типові питання “Що?” та “Навіщо?”.
Маркетинг — це задання тренду, створення попиту. Твоя діяльність зосереджена на досягнення цілей компанії. Перш, за все він поєднує в собі такі аспекти як:
- аналітичний (розуміння ринку та конкурентоспроможності);
- активний (проникнення на ринок);
- ідеологічний (віриш в продукт, його вплив та користь, доносиш ідею)
Наразі розмова йде до інтернет-маркетингу, оскільки він набуває надзвичайної популярності, а спеціалістів не достатньо. Ти перебуваєш у всесвітній мережі й за допомогою діджитал інструментів впливаєш на бренд. Не дарма кажуть, що “Інтернет — велика сила”. Перш за все, здійснюєш промоцію, висвітлюєш його можливості та підбираєш цільову аудиторію впливу.
Щоб надати більше інформації та отримати все з першоджерела, поспілкувались з Михайлом Свистуном. Він професіонал справи. Як доказ цього, на його рахунку десятки виступів на конференціях, бізнес- та стартап- школах щороку. “Можна сказати, що маркетинг — моє життя. Вивчав його в університеті, з радістю займаюсь ним і зараз. В моєму житті були, звісно, продажі, але основне заняття завжди для мене на першому місці.” Він радить багато пробувати та визначити напрямок, в якому Тобі найзручніше.
Ми поцікавились де отримати навички, особливо, якщо людина навчається або ж отримала освіту за іншим фахом. Книжки, книжками, а живе спілкування безцінне. Михайло порадив нам Lviv Internet-Marketing School (LIMS).
“Мені сподобалось бути спікером, оскільки аудиторія відкликується. Вони активно “співпрацюють” з Тобою, бо прийшли за знаннями. Люди мали початкове підґрунтя і велике бажання. Вони знали що й навіщо роблять, тому розповідати було ще приємніше. Це круто.” Було мало абстрактної теорії і багато прикладних речей.
Навчання у LIMS допомагає Тобі стати інтернет-маркетологом чи вивести бізнес на абсолютно новий рівень в онлайн-мережі. Тут немає вікових обмежень чи досвіду. Ти хочеш спробувати нове, приходиш в школу, навчаєшся, опрацьовуєш 12 тем та отримуєш сертифікат Marketing чи Marketing Profi.
До речі, Михайло порадив вчитись та записувати цей процес. Блог, окремі статті, пости. Отримані навички будуть корисні для усіх. Можемо з легкістю сказати, що усім нам потрібно інколи ставати блогерами. Головне — не бійся спробувати щось нове. Ризик — Твій друг. Розпочни день по-іншому.