Ми натрапили на цікаву статтю Дженні Праудфут. Вона журналіст журналу “Marie Claire”, що часто пише про життя людей, соціальну та психологічну частину буття. Мова цієї статті йде про найпопулярніші запити в пошукові мережі. Спочатку, думали просто її перекласти, але прочитавши, зрозуміли. що її варто взяти за основу наших міркувань — міркувань українських студентів. Продовжуй читати, результат здивує.
Коли навчаєшся в університеті, Google Твій найкращий друг, який завжди під рукою. Він з тобою в легкі часи та часи контрольних, залікових тижнів, іспитів. З ним Тобі не потрібно здаватись знавцем усього на землі чи грузити друзів, вони такі ж як Ти. 2 хвилини — і Ти вже знаєш відповідь і навіть більше, грунтовно підходиш до аналізу пошуку. В будь-якому випадку, є питання — звертайся в Google. Такий принцип у всіх налагоджено автоматом.
Сайт Liberty Living, який, на жаль, зараз “на ремонті” в розпалі літа підсумував, чим цікавляться та про що дізнаються студенти в мережі. Насправді, вони дуже смішні та життєві водночас.
Стандартно топ посіли питання про університетські курсові, дисертації та телепрограму Fresh Meat.
Підійшов час 7 найактуальніших питань, які хвилюють студентів сьогодення:
-
Чому викладач дивиться на мене цілу пару?
-
Чому я думаю про викладачів весь час?
-
Чому студенти-художники такі манірні?
-
Як зготувати млинці?
-
Як правильно прибирати?
-
Як знайти роботу?
-
Музика для навчання
Інші неочікувані питання: “Оксфорд старший Ацтеків?” та “Чому сніг білий”. Багато хто цікавиться питаннями по типу як дійти/доїхати з точки А в точку Б.
То які ж відповіді дати на такі запити?
-
Це професійне надбання. Насправді, викладач може й не звертати увагу на Тебе, але “відпрацьований” погляд завжди концентрується на аудиторії. Насправді, за кілька років отримаєш такі ж навички після публічних виступів й зрозумієш манеру погляду.
-
Як не дивно, ми студенти, а навчання — частина нас. Хвилюємось про предмети, використовуємо поради старшокурсників з лайфхаками як вчитись менше і далі здавати все з першого разу. Підсвідомість налаштувала функцію “Університет”, яка час від часу спрацьовує автоматично. Не переживай, ВОНО скоро пройде.
-
Люди творчі споглядають на реальність дещо з іншого кута зору. Відповідно, світ здається їм іншим, до того ж, тонка творча душа в сьогоденні здається нам надзвичайно крихкою. Мистецтво — шарм. Не всі до цього готові.
-
Відповідь очевидна. Шукай всі інгредієнти, змішуй, смаж та насолоджуйся отримай титул “Як у мами”. Смачного!
-
Мітла і швабра в допомогу. Запасайся інвентарем, вмикай музику і вперед до чистоти.
-
Тобі одразу виб’є вакансії з пропозиціями підробітку: промоутери, хостес, кур’єри з мізерним заробітком. Зрозуміло, що на хліб вистачить, але скільки можна його їсти. На допомогу приходять результати пошуку дещо нище — studlava.com. Виявляється, це єдине місце вакансій для студентів. Можеш обирати категорії, підписуватись та отримувати сповіщення про нові вакансії.
-
Відповідь на це питання не проста. Залежить від Твого музичного смаку. Тут і класика підійде, і блюз і запальні workout songs.